Naše služby

Poradenství

Stěžejním úkolem ČPOK je pomáhat svým členům ve formě poradenství, koordinace jednání na úrovni jednotlivých sektorů, kampaní a ve všech dalších činnostech, které by mohly být společnostem podnikajícím v obou zemích prospěšné.

Propagace Vaší společnosti

ČPOK podporuje propagaci svých členů pořádáním rozličných akcí (např. jednání u kulatého stolu, obědů, obchodních seminářů, vztahující se k různým sektorům a tématům) a také spolupracuje na organizaci dalších událostí s obchodními komorami jiných států.

Pravidelná setkání

ČPOK pořádá a účastní se setkání podnikatelů s veřejnými činiteli pověřenými zastupováním jednotlivých odvětví. Účelem těchto setkání je mimo jiné zajistit svým členům možnost zapojit se do legislativního procesu v oblasti jejich zájmu.

Podpora Vaší společnosti

  • Zprostředkování právní, daňové, účetní a finanční podpory pro Vaše podnikání v České republice nebo v Portugalsku.
  • Nalezení vhodného obchodního partnera v České republice a Portugalsku.
  • Nastínění legislativy platné v České republice a Portugalsku.
  • Networkingová setkání jak na platformě komory, tak na platformě ambasády.
  • Komunikace jak s portugalskou ambasádou v České republice, tak s českou ambasádou v Portugalsku.

VIP členům nabízíme propagaci na webových stránkách obchodní komory, jejich firemních novinek a událostí, včetně pozvánek na exkluzivní akce pořádané pro VIP členy.

Partneři

Události

Česko-portugalská obchodní komora je partnerem konference, kterou pořádá advokátní kancelář PwC Legal a deník E15, věnované oblasti Jednání za společnost s péčí řádného hospodáře. Akce se uskuteční v úterý 24. 4. 2018 v Art Nouveau Palace Hotel Prague.

09/04/2018 14.57

Česko-portugalská obchodní komora spolupracovala na realizaci nové kampaně módního domu Blažek s názvem Travel Journal. Vybírala jak lokace pro focení a natáčení v hlavním městě Portugalska, tak se starala o komfort členů realizačního týmu.

09/03/2018 11.28

Inzerce