Naše služby

Poradenství

Stěžejním úkolem ČPOK je pomáhat svým členům ve formě poradenství, koordinace jednání na úrovni jednotlivých sektorů, kampaní a ve všech dalších činnostech, které by mohly být společnostem podnikajícím v obou zemích prospěšné.

Propagace Vaší společnosti

ČPOK podporuje propagaci svých členů pořádáním rozličných akcí (např. jednání u kulatého stolu, obědů, obchodních seminářů, vztahující se k různým sektorům a tématům) a také spolupracuje na organizaci dalších událostí s obchodními komorami jiných států.

Pravidelná setkání

ČPOK pořádá a účastní se setkání podnikatelů s veřejnými činiteli pověřenými zastupováním jednotlivých odvětví. Účelem těchto setkání je mimo jiné zajistit svým členům možnost zapojit se do legislativního procesu v oblasti jejich zájmu.

Podpora Vaší společnosti

  • Zprostředkování právní, daňové, účetní a finanční podpory pro Vaše podnikání v České republice nebo v Portugalsku.
  • Nalezení vhodného obchodního partnera v České republice a Portugalsku.
  • Nastínění legislativy platné v České republice a Portugalsku.
  • Networkingová setkání jak na platformě komory, tak na platformě ambasády.
  • Komunikace jak s portugalskou ambasádou v České republice, tak s českou ambasádou v Portugalsku.

VIP členům nabízíme propagaci na webových stránkách obchodní komory, jejich firemních novinek a událostí, včetně pozvánek na exkluzivní akce pořádané pro VIP členy.

Partneři

Události

Srdečně Vás zveme na výstavu Karafiáty a samet / Umění a revoluce v Portugalsku a Československu (1968-1974-1989), kterou pořádá Galerie hlavního města Prahy. Výstava potrvá od 29. dubna do 29. září 2019.

16/04/2019 15.09

Česko-portugalská obchodní komora pořádala ve čtvrtek 4. dubna 2019 Ochutnávku portugalských vín. Akce se konala ve spolupráci s obchodem Portuguesa přímo v jeho prostorách na adrese Panská 5, Praha-Nové město (https://portuguesa.cz/cs/).

09/04/2019 16.39

Inzerce