Naše služby

Poradenství

Stěžejním úkolem ČPOK je pomáhat svým členům ve formě poradenství, koordinace jednání na úrovni jednotlivých sektorů, kampaní a ve všech dalších činnostech, které by mohly být společnostem podnikajícím v obou zemích prospěšné.

Propagace Vaší společnosti

ČPOK podporuje propagaci svých členů pořádáním rozličných akcí (např. jednání u kulatého stolu, obědů, obchodních seminářů, vztahující se k různým sektorům a tématům) a také spolupracuje na organizaci dalších událostí s obchodními komorami jiných států.

Pravidelná setkání

ČPOK pořádá a účastní se setkání podnikatelů s veřejnými činiteli pověřenými zastupováním jednotlivých odvětví. Účelem těchto setkání je mimo jiné zajistit svým členům možnost zapojit se do legislativního procesu v oblasti jejich zájmu.

Podpora Vaší společnosti

  • Zprostředkování právní, daňové, účetní a finanční podpory pro Vaše podnikání v České republice nebo v Portugalsku.
  • Nalezení vhodného obchodního partnera v České republice a Portugalsku.
  • Nastínění legislativy platné v České republice a Portugalsku.
  • Networkingová setkání jak na platformě komory, tak na platformě ambasády.
  • Komunikace jak s portugalskou ambasádou v České republice, tak s českou ambasádou v Portugalsku.

VIP členům nabízíme propagaci na webových stránkách obchodní komory, jejich firemních novinek a událostí, včetně pozvánek na exkluzivní akce pořádané pro VIP členy.

Partneři

Události

ČPOK zahájila od 1. ledna 2017 provoz svých webových stránek. V nejbližší době plánujeme zorganizovat tiskovou konferenci. O datu jejího konání budete informováni na našich webových stránkách.

01/01/2017 10.00

Inzerce