ČASTÉ DOTAZY

Jaké jsou výhody členství v ČPOK?

Mezi hlavní výhody členství v ČPOK patří možnost účastnit se akcí, pořádaných pro podnikatele ze strany ČPOK (konference, recepce, setkání podnikatelů z jednotlivých sektorů – fóra pořádaná k výměně zkušeností, kontaktů a novinek týkajících se vývoje obchodu mezi Českou republikou a Portugalskem).

Prostřednictvím členstvím v ČPOK získáte také možnost zveřejnění informací o Vaší obchodní společnosti na webových stránkách komory. ČPOK dále je připravena podpořit Vaši společnost při vytváření sítě kontaktů s podnikateli z obou zemí a s ostatními obchodními komorami.

Další výhodou je např. možnost zveřejnění Vašich vlastních speciálních nabídek a jejich zpřístupnění ostatním členům komory, zveřejnění zpráv a událostí o Vaší společnosti na našich webových stránkách s tím, že komora může zaštiťovat Vaši firemní akci či zveřejnění volných pracovních míst ve Vaší společnosti na webových stránkách komory.

Je možné umístit bannerovou reklamu na stránkách komory?

  • Ano, v případě zájmu nás kontaktujte na tel.: +420 608 200 077, příp. e-mailu libal@czptchamber.eu.

Jak se dozvím o plánovaných akcích?

  • V případě členství Vám bude rozesílán informační e-mail s přehledem.

Pro aktivní členy komory je alternativou Status partnera komory, a to při akcích a dalších činnostech komory.

Jaké jsou roční členské poplatky v ČPOK?

Členství VIP 27.000,- Kč 1.000,- EUR
Právnická osoba – obrat nad 25 milionů Kč 12.000,- Kč 450,- EUR
Právnická osoba – obrat do 25 milionů Kč 7.000,- Kč 260,- EUR
Fyzická osoba - nepodnikatel 3.000,- Kč 120,- EUR

V případě Vašeho zájmu o členství a využívání všech výhod, které Vám ČPOK nabízí, vyplňte prosím formulář Přihláška a odešlete jej na naši e-mailovou adresu srb@czptchamber.eu nebo kontaktujte předsedu komory na e-mailové adrese libal@czptchamber.eu.

Partneři

Události

Česko-portugalská obchodní komora je partnerem konference, kterou pořádá advokátní kancelář PwC Legal a deník E15, věnované oblasti Jednání za společnost s péčí řádného hospodáře. Akce se uskuteční v úterý 24. 4. 2018 v Art Nouveau Palace Hotel Prague.

09/04/2018 14.57

Česko-portugalská obchodní komora spolupracovala na realizaci nové kampaně módního domu Blažek s názvem Travel Journal. Vybírala jak lokace pro focení a natáčení v hlavním městě Portugalska, tak se starala o komfort členů realizačního týmu.

09/03/2018 11.28

Inzerce